Nasze projekty

Sprawdź nad jakimi projektami obecnie pracujemy.

Czysta Wisła? Why Not?

Postawiliśmy sobie bardzo poważne cele naukowo-poznawcze, ukierunkowane na rzetelną ocenę jakości wód na całej, ok. 1.000 km długości Wisły. Co ciekawe, nie znamy żadnego opracowania, które w sposób jednolity monitorowałoby stan wody od Goczałkowic Zdroju po Gdańsk. Planujemy w ciągu jednotygodniowego spływu, co kilkadziesiąt kilometrów zmierzyć najważniejsze parametry czystości wody.

Ratujemy życie chorych na Covid-19

OSOCZE.ORG to projekt z inicjatywy Fundacji WhyNot, która chce pomóc w walce z COVID-19. Dostarczamy pierwsze kompleksowe podejście do tematyki osocza, pomagamy ozdrowieńcom i wspieramy Centra Krwiodawstwa.

Możesz wesprzeć nasze projekty

Każdy z naszych projektów posiada dedykowane subkonta na które mogą wpływać darowizny. Środki wykorzystywane są według potrzeb danego projektu, oraz statutu fundacji.
Każdy darczyńca ma możliwość wglądu w wydatki fundacji.

Skontaktuj się z nami.

Jeżeli chcesz wspomóc naszą fundację, lub dowiedzieć się więcej poniżej znajdziesz kilka sposobów kontaktu z nami.

ul. Gawronów 22, Katowice, 40-527

Zadzowoń: +48 509 413 341